figurka filmová NNM Kill Bill My Favourite

figurka filmová NNM Kill Bill My Favourite
Obchod >>
Informace o produktu:
Kategorie: Metalové oblečení | Hobby | Sběratelské figurky
Dodavatel:NNM
Cena:9999 Kč

figurka filmová NNM Kill Bill My Favourite detailně zpracovaná Uma Thurman z filmu Kill Bill vol.1 v měřítku 1/6. Součástí tohoto jedinečného a luxusního balení je kromě dokonale provedené Uma Thurman i několik skvělých doplňků v podobě np.: Katany (samurajský meč), vyměnitelných dlaní pro uchop zbraně, oblečení s funkčními zipy, podstavec... Figurka má všechny končetiny částečně pohyblivé,. Figurka je ručně barvená. Výška je přibližně 29cm. Oficiální produkt! Složení: figurka - PVC, oblečení - polyester. Figurka a doplňky jsou balené v luxusní dárkovém boxu-viz spodní fotky. Skladem, k okamžitému doručení.   Figurky » filmové » figurka filmová NNM Kill Bill My Favourite


 • peněženka NNM Metallica Drip
  peněženka NNM Metallica Drip

  peněženka NNM Metallica Drip peněženka s kvalitním potiskem. Vybavení: přehrádka na bankovky 5x přihrádka na karty malá kapsa na zip pro..

  399 Kč
 • Tričko metal NNM Trivium Pointing Reaper černá S
  Tričko metal NNM Trivium Pointing Reaper černá S

  Tričko metal NNM Trivium Pointing Reaper černá S pánské tričko s dlouhými rukávy a kvalitním potiskem. Složení: 100% bavlna. Barva:..

  1090 Kč
 • NNM Metallica Master of Puppets
  NNM Metallica Master of Puppets

  NNM Metallica Master of Puppets kovová likérka stříbrné barvy na které je uchycená syntetická kůže (PU) s potiskem - buďte originál při..

  590 Kč© 2020 Vyberte si z široké nabídky! Metalové oblečení a doplňky za skvělé ceny. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí