boty kožené - 1026-S1 - NEW ROCK - M.1026-S1

boty kožené - 1026-S1 - NEW ROCK - M.1026-S1
Obchod >>
Informace o produktu:
Kategorie: Oblečení a móda | Obuv | Dámská obuv
Dodavatel:NEW ROCK
Cena:11490 Kč

boty kožené - 1026-S1 - NEW ROCK - M.1026-S1 NEW ROCK je celosvětově jednou z nejlepších firem vyrábějících obuv. Výrobky NEW ROCK se prodávají v 65 zemích světa. Kvalitou výrobků a co je důležité – neopakovatelností designů – si firma NEW ROCK získala fanoušky mezi největšími hvězdami rockové hudby a show byznysu. Zn. NEW ROCK vsadila především na přirozenost – proto je obuv vyráběná kompletně z přírodní kůže, kovu a gumy. U těchto bot je použita speciální technologie, která zaručuje absolutní pohodlí při jejích používání. U každého páru bot NEW ROCK je antibakteriální vložka, která kromě toho, že má antiseptické vlastnosti, se ještě optimálně natvaruje ke každému chodidlu. V podešvi je množství vzdušných komor, které zaručují mnohaleté používání těchto bot. Obuv NEW ROCK je opravdu velmi důkladně provedená, má spoustu detailů a je vskutku velmi kvalitní. Výrobce: NEW ROCK, Španělsko. Boty » boty kožené » boty kožené - 1026-S1 - NEW ROCK - M.1026-S1


 • ROCK OFF Slayer Torch černá
  ROCK OFF Slayer Torch černá

  ROCK OFF Slayer Torch černá pánské tričko černé barvy s předním potiskem. Složení: 100% bavlna. Značka: ROCK OFF. Orientační rozměry v..

  499 Kč
 • ROCK OFF Motörhead Keep Calm černá vícebarevná
  ROCK OFF Motörhead Keep Calm černá vícebarevná

  ROCK OFF Motörhead Keep Calm černá vícebarevná pánské tričko černé barvy s předním potiskem. Složení: 100% bavlna. Značka: ROCK..

  599 Kč
 • ROCK OFF Iron Maiden Logo černá
  ROCK OFF Iron Maiden Logo černá

  ROCK OFF Iron Maiden Logo černá dámské lehce elastické tričko černé barvy s předním potiskem. Zadní díl je prodloužený-viz rozměry. Na..

  1090 Kč© 2019 Vyberte si z široké nabídky! Metalové oblečení a doplňky za skvělé ceny. Kontakt

Metal
Štýl
Šablony

Pozadí